reede, märts 13, 2009

Viimane vallaline laupäev

Nädal enne pulmi korraldasid sõbrad meile unustamatu laupäeva, kus me saime veel viimast korda ennast vabalt ja vallaliselt tunda.
tegelikult aimasime me seda ikka natuke ette ka, aga et mitte kõike ära rikkuda, hoidsime seda kiivalt enda teada. ja selles osas tuleb küll korraldajate ees müts maha võtta, sest kuigi me olime selleks enam-vähem valmis, suutsid nad ikkagi meid päris korralikult üllatada.
Päev algas kell 10, kui rihole tuli ukse taha Lepatriinu takso taksojuht koos ämbritäie rooside ning esimese vihjega. Minu esmane reaktsioon tädi nähes oli, et Marju Kuut on aias ringi luusimas. Väga ekstravagantne naisterahvas oli. Sinna aga minu teadmised Riho päevast jäidki.
Juba ärkamisest saati hakkas ema ajama, et lähme poodi ja ostame mingit juuksevärvi või ma ei tea mis lambi asja. Muidugi panin 1+1 kokku ja panin vaimu valmis, et poes siis oma sõbrannadega kohtun. Aga võta näpust. Kell 11 tuli uksetaha suur patsiga poiss. et tema on majanduspolitseist ja mina saan liiga palju emapalka ja ma pean temaga kaasa minema. Olin täitsa üllatunud, kuna ma ikka plaanisin poes selle asjaga peale hakata. Aga mis siis ikka. Lõin kutil ukse nina all kinni ja hakkasin ennast valmis sättima. Kahuks selline käitumine ei sobinud ning hetke pärast oli kutt toas ja viskas mind ainult toariietega õlale ning kaaberdas autosse. Ma olin ikka täitsa pahviks löödud.
Autos pidin siis ennast "moekasse" Hugo Bossi talvekombenesooni riietama ning sihtkohaks oli viru Keskus :D Seal kohtusin Kaiega, kes õnneks ülejäänud päeva minuga kaasas oli. Kaubsis tehti mulle songs ja meik ning siis pidin minema Kaupmehe 2. No ütleme nii, et siukses karnevali riietes ringi käimine ei ole eriti üle jõu käiv, aga kui ma aru sain, et sihtkohaks on Seks pood, siis tekkis küll sisemine tõrge ette. Kohe üldse ei tahtnud ma sinna keldripoodi minna. Õnneks oli muidugi väga sõbralik müüa ja jättis mulle nii positiivse mulje, et tegelikult vabanesin täielikult häbi tundest. Ülesandeks anti võimalikult täpselt poes pakutava kaubaga tutvust teha. Ja siis ülla, ülla pidin hakkama ise seda kaupa teistele müüma.
No ega seal teab mis tihedat rebimist pole, aga ikkagi lisaks minu jaoks välja otsitud liba ostjale külastas meid ka üks päris ostja. Ei oleks kohe üldse tema nahas olla tahtnud. Mingi tüdrukute kari ümber, filmivad ja pildistavad. tegemist ju ikkagi üsna privaatse kohaga :D
Ja siis, kui ma ennast juba õite mugavalt seal leti taga ennast sisse olin seadnud, astus poodi Riho!!! See oli minu teine täielik üllatus. Ma olin ikka totaalselt üllatunud. Ma kohe häbeneisn ennast seal, aga tegelikult lõppes kõik väga hästi. Lisaks muule soetasime endale lõpuks ka ühe massaasiõli ning läbipaistva pesu minule.
Peale poeseiklust läksime Swiss hotelli. Selleks ajaks olin ma juba nii näljane, et otsustasin süüa all kohvikus ühe muffini. Seejärel hakkasin otsima tuba ette antud numbriga. Ja kui lõpuks kohale jõudsin selgus, et tegemist on Presidendi sviidiga! Järjekordne wow hetk! ja mis ma nägin, lauapeal olid puuviljad ning võileivad ja mingid muud suupisted. Sellel hetkel tundisn küll, et no kammoon, kas siis ei võinud mulle keegi väikest vihjetki anda. Ma ju nii maadlesin selle muhviniga seal all. Ma polnud enne näinud, et ühe muffini söömiseks serveeritakse nuga, kahvel ja supilusikas! Aga see selleks....
Sviit oli tõeliselt lahe. Ja aina lahedamaks läks, sest juba oli ennast Krista kogu oma stuudio tehnikaga üles seadnud ning plaanis oli teha päris tõsine fotosessioon võimalikult väheste riietega :D See oli nii äge kogemus. See oli tõeliselt super. Ma ei oleks uskunud, et ma võin ennast kaamera ees nii vabalt tunda ning rääkimata veel ilma riieteta. Ja pildid tulid ka super ilusad. ma olen üli positiivselt üllatunud.
peale alasti sessiooni tulid sinna ka ülejäänud tüdrukud ning me jätkasime grupipiltidega, riietes.
Pildid tehtud, oli meie järgmine sihtkoht üks spa vanalinnas. Mulle tõesti ei jäänud selle koha nimi meelde, aga tegelikult on ju oluline kui mõnus meil seal olla oli. seal oli üks viguritega bassein ning kaks või kolm sauna.
seejärel suundsuime piritale. Juba suurelt teelt maha keerates olin ma kindel, et läheme Älli korterisse. aga noh kuna ma nii kindel olin, tegid tüdrukug minuga väikese viguri ka. Autost väljudes hakkasid nad hoopis Peetri Pizza poole minema ning andsid mulle ülesandeks sealt tasuta pizzad saada. Muidugi arvasin ma, et kõik juba eelnevalt kokku mängitud ning hakkasin usinalt läbirääkimisi pidama. Peale mitut piinlikku hetke sain aru, et see vist ikka ei olnud neil kokku lepitud ning kuna me kahjuks tasuta pizzasid ei saanud siis otsustati ikkagi Älli korterisse minna.
Otseloomulikult ei öeldud mullle mis korrusel ta korter on ning kuna kõik järgnesid vaikivalt minule, otsustasin ma liftiga igal korrusel peatuse teha ja kõik uksed üle vaadata :D
Korteris oli ette valmistatud õdus õhkkond küünalde ja patjadega ning kohale oli toodu hulgaliselt hiina toitu (ilmselt Riisist, maitses küll väga seda moodi :P). Siis me sõime ja jõime ja rääksime niisama tüdrukute juttu.
Kuskil üheteistpaiku hakkasime aga ennast klubi jaoks valmis sättima. Muidugi ei lubatud mul endal omale riideid valida, vaid minu jaoks oli ikka mingi eriline teema välja mõeldud.
Klubiks oli valitud vanakooli muusikaga Marat. Minul muidugi täitsa ükskõik, sest ma pole juba ammu mingi eriline klubitaja. Aga meil oli seal täitsa tore. Oli küll mingi kuttide kamp, kes tahtsid meiega väga tantsupõrandal tutvust sobitada, aga kui ma olin ühele neist tätisa otse välja öelndu, et neil pole meiga mitte vähimatki lootust, jäime rõõmsalt omapäi :D
Koju jõudsin kuskil kolme paiku öösel, praktiliselt täiesti kainena, näljast nõrkemas ja üli väsininuna kuid siiski õnnelikuna.

Ma tahan tõesti väga suure aitähi ja kummarduse teha kõigile oraniseerijatele ja ka kõigile kes leidsid aega meiega see päev koos mööda saata. See oli SUPER!

Kommentaare ei ole: