laupäev, veebruar 07, 2009

Teeme ise päev

Täna oli meil ise tegemeise päev. tegelikult ettevalmistused hakkasid juba eile õhtul kui ma leiva taigna hapnema panin. Aga täna oli siis jah see päev kui me koos Rihoga esimest korda ise oma leiba tegime. Tegelt polnud see üldsegi nii raske ja keeruline kui alguses arvata võis. Ja maitse oli muidugi nagu kõigil ise tehtud asjadel. NÄMMAAAA
Kuid lisaks leivale aitas Riho mul ka Burdast tibu kleidi jaoks lõikeid võtta ning ka riide juba tükkideks lõigata. Plaanin nimelt Kirke-Liisile suveks ühe väikse kleidi õmmelda. Mitte, et tal neid kleite vähe oleks, aga lihtsalt oli selline tunne, et tahaks ise ka midagi teha.
Üleüldse meeldib meile igast asju ise teha. Riho armastab oma tehtud kalja, mulle meeldib ise soolatud lõhe ning kartulipudu on meil ka alati ikka päris kartulitest. Ja lisaks heale maitsele on ise tehtud asjad vahel ka muudest kaupadest tunduvalt odavamad. Näiteks maitsestamata kana ja maitsestatud kana hinnal on mitmekümne kroonine erinevus.
Vot nii, nüüd eufooria tipphetkel võiks mõelde, et hakkamegi kõike ise ajama nagu vanasti taludes :D Tegelt oleks see ju väga lahe. Aga come on, vahel tahaks ju puhata ja mängida ka ja thank God, et meil on olemas RIMI ja PRISMA :DDKommentaare ei ole: