neljapäev, juuni 16, 2011

Grete alustab lisatoiduga

Juba mitu päva olen vaadanud, et Grete nii apla pilguga jälgib kui ma söön. Mõtlesin siis, et olgu, las hakkab ka tahkema toiduga harjuma. Eelmine kord arstil käies lubati ka, et kui laps on jba 5 kuud täis, võime vaikselt proovima hakata.

Kahjuks pole ma superema ja seega läksin mugavama vastupanu teed ning ostsin poest alustuseks mõned valmistoidud. Eks saab neid püreesid ka ise teha, aga hetkel on mul juba mõnda aega selline üldine väsimus ning seda purgikest sealt riiulilt oli ju nii lihtne võtta :)

Olgu kuidas on, aga esimesteks suutäiteks sai meie väike tibu maitsta Gerberi kõrvitsapüreed ning mulle tundus, et Gretele minu valik maitses :)

Teise asjana proovisin ma talle anda Nuki ülemineku pudeliga piimasegu. Siiani on ta absoluutselt kõikide lutipudelite peale väga pahaseks saanud ja on nõus ennemini kasvõi nägima, aga jummala eest mitte lutipudelist midagi jooma. Praegult tundus, et uus pudel isegi sobib, aga noh piimajoomisest jäi meil asi ilmselt ikka kaugele. Kui ma lõpuks ära mõõtsin, siis tundus, et kuskil 40ml oli piima vähem, aga see on selline kogus, mis täitsa vabalt võis tal pudipõlle ja body sisse ära imbuda :D

Grete vanus 5k 3p

Kommentaare ei ole: