reede, aprill 10, 2009

vahepealsed toimetused

Jälle pole päris pikka aega jõudnud siia ühtegi postitust teha. Üheks peamiseks põhjuseks on see, et oli üle nädala haigusea outis ja et natukenegi oma elu kergemaks teha läksin vanaema juurde puhkama.
Aga enne haigust toimus Alumni GA. Kuna Riho oli tol päeval Viljandis ja mina ikka nii väga sinna minna tahtsin, siis võtsin lihtsalt Kirke-Liisi kaasa. GA toimus TTÜ-s auditooriumis, aga kuna tibu kõigiga nii sõbrants on ja seal neid ikka leidus kes last hoida tahtsid, siis tegelikult laabus kõik ilusti. vahepeal saadeti mulle ainult video telefoni, et "vaata mis su laps teeb!"Kui GA oli neljapäeval, siis laupäeval toimus GA afterparty. Sinna me muidui tibuga ei läinud :) aga ise olime kohal nagu viis kopikat. Selle sama ürituse jaoks ma neid videosid monteerisingi. Ja kuna me ei teadnud kui palju rahvast kokku tuleb ja kui palju raha laekub, siis otsustasime, et ei kutsu eraldi fotograafi vaid teeme ise pildid. Ja kuidagi juhtu nii, et jälle mina võtsin fotoka kaasa. Tegelikult mulle väga meeldib pilti teha ja see annab ka hea põhjenduse erinevate seltskondadega suhelda ning alati on ka varuvariandiks jututeema olemas :D Aga hiljem see piltide üle vaatamine on tüütu. Aga päris pimesi ka ei taha kõike läbu üles panna mis läbi objektiivi kinni püütud. Nüüd on aga ürituse pildid üleval ja neid saab näha aadressil http://gabriel.infovorgud.ee/album/alumni2009

Ja tegelikult saimegi ainult ühe päeva kodus olla ning siis sõitsime kohe Viljandisse. Rihol oli tulemas tähtis tehing, millega müüdi ära perele kuuluv mööblitehas. Nin tegelikult oli plaan selline, et kui tehing neljapäeval õnnestub, siis sõidame kolmekesi Tenerifele. Aga kui ma kolmapäeval kohti küsisin, siis selgus et lennug oli juba välja müüdud. Siis otsustasimegi, et tuleme hoopis kõik Viljandisse ja jääme juba paariks päevaks sinna.

Ning täna tulid Riina ja Jürgen ka siia, Raunol on terva sauna eesruum rahvast täis, tundub nagu maja oleks üks suur mesitaru või sipelgapessa kus kõik sagivad ümberringi. Ja meil on jätkuvalt plaan ikkagi mingi reede sinna tenerifele sõita. Loodame et see plaan siis ükshetk tõeks saab ;)

Kommentaare ei ole: