pühapäev, märts 30, 2008

Pühapäev ehk 7 päeva veel

Täna oli ikka täis uimerdis päev. Kuna ma eile nii hilja magama läksin ja hommikul harjumusest juba kell 8 üleval olin, siis ei saanud ma kuidagi tänast päeva käima. Olingi siis hommikul natuke üleval ja kuskil 10 läksin uuesti magama. Hommikumantli sain täna alles kell 15 seljast ära.

Mis siis täna juhtus. Sain Riholt kaks! sõnumit. See oli väga, väga meeldiv üllatus teades eriti kuidas talle tegelikult ei meeldi neid sms-e toksida. Siis ma vaatasin kanal2-st Saharat, mille reklaamipauside ajal suutsin dussi all käia, kreemitada, end riidesse ajada ja pesu pesema panna. Siis sattusin ma netis kuidagi Amazoni lehele ja mõtlesin, et tellin sealt endale hea hinnaga Julia Robertsi Pretty Womani ja Jalgpallurite naisi 2 hooaega. Kui tooted olid juba ostukorvis, selgus, et millegi pärast ei saa neist ühtegi toodet Eestisse toimetada (kuigi olen sealt ka varem omale DVD-sid tellinud). Kuna vahepeal oli päike pilve tagant piiluma hakanud, tekkis kange soov minna kuhugi välja. Aga kuhu? Mõtlesin, et läheks poodi ja vaataks kas saab vardaid ja lõnga kampsuni jaoks, siis aga tundus, et see ei ole ikka see. Samas siia majade vahele jalutama ka ei viitsinud minna. Lõpuks panin jope selga, kummikud jalga ja läksin lihtsalt oma aeda maja ümbrust uudistama. Vaatasin, et sügisel istutadud tulbisibulatest on juba väikesed lehekesed tärganud. Siis võtsin välja fotoka ja tahtsin pidile püüda neid linde keda me siin juba tükk aega siristamas oleme kuulnud. Noh midagi nagu jäi ka aga eks ma pean ikka veel palju harjutama.

Samuti oli ilus vaadata pungas oksi, kus kohe, kohe väikesi lehekesi juba näha saab.Tuppa tulles hakkasin pesu kuivama panema ja oh üllatust. Tundub, et ma olen nagu Rachel Sõpradest kes esimest korda pesu pestes kõik oma valged riided roosaks värvis. Igastahes on nüüd kõik minu valge pitsiline aluspesu õrn roosa ?!?

Mõtetest ja emotsioonidest niipalju, et hommikul kui päev hakkas oli tuju ka täitsa hea, aga nüüd kui õues juba hämaramaks läinud, hakkab selline väike nukrus jälle hinge pugema. Samas kui ma mõtlen, mida Riho hetkel teha võiks, siis hakkab fantaasia lendama ning kurbus läheb meelest, sest ma arvan, et tal on väga põnev. Oi kuidas tahaks ise ka soojamaa reisil olla!

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

See please here