esmaspäev, märts 26, 2012

Hurghada

Saingi sellel kuul oma lõunamaa reisi kätte :D
Oi kui kaua ma seda juba oodanud olin. Viimane reis päikese alla oli 2009 kevad!!!
Kuna meil Rihoga märtsis juba 10 aastat koos olemist täis sai, hakkasin ma juba sügisel selle jutuga peale, et vot kevadel mina tahan Rihoga kahekesi kuhugi soojale maale puhkama minna. Ja nii kaua ma seda juttu ketrasin, kuni asi tehtud sai :)

Valikuvariantideks olid meil Dubai ja India. Ajalises mõttes oli plaan, et võtame mõne suvalise viimasehetke nädalase reisi. Natuke rohkem järele mõeldes, tundus India nädalaseks reisiks liiga kauge. Ja üldse hakkas tunduma, et reis võiks ikkagi alata Tallinnast. Ja lõpuks siis jõudsimegi reisi hinda, lennu aega ja reisi mugavust kaaludes Egiptuseni.

Võtsin telefoni ja küsisin järgmise nädala lõpuks kohti Sharmi. Kõik oli ilus, kuni vestluse käigus teatas müüja, et oih, nüüd kahest lennukikohast on ainult 1 koht alles. ja siis tuleb koolivaheaeg ja siis on kõik kohad ka juba välja müüdud. hm....mida f...!

Aga mina ikkagi tahan kohe minna. Helistasin järgmine hommik tagasi, surusin oma terrorismihirmu alla ja küsisin kohti Hurghadasse. ja oh seda õnne, lennukis täitsa kohad olemas. Ja siis paluti mul kiirelt öelda, et milline hotell. Mina, alles oma õnnejoovastuses, et saimegi lennukile kohad, kerin kiirelt Novatoursi hotellide lehte. Jõudmata millesegi süveneda, sest koguaeg on hirm, et lennukikohad lähevad jälle minema, näen et mingi Hilton Beach täitsa ok hinnaga. Ütlengi, et pangu sinna. Peaasi, et reis saaks kinnitatud, lootes, et äkki selline tuntud keti hotell võiks ikka normaalne olla.

Ja teate, oligi täitsa normaalne. Võiksin Hilton Long Beach hotelli vabalt igal ajal tagasi minna. 6 basseini, millest kahes oli vee temperatuud 29 kraadi. Egiptuse kohta väga normaalne ja puhas. Ja super lahedad animaatorid! Ma ei ole veel varem näinud, et väikesed 2-aastased tüdrukud ripuksid andunult pikkade mustade meeste käte otses. Sest mulle tundus, et vähemalt laste silmis olid nood animaatorid küll jumala staatuses :)
Muidugi olid seal pealekäivad müügimehed, kelle staabid olid hotelli territooriumil ja tahtsid sind igale poole ekskurisoonidele viia. samuti käisid iga päev SPA keskuse massöörid ära rääkimas ja tohutult palju venelasi, aga see kõik käib Egiptuse reisi juurde :D

Kokkuvõtvalt võib öelda, et jäime reisiga väga rahule. Muidugi oleks võinud soojem olla ja eksootilisem, aga tegelikult saime täpselt seda, mida otsisime- rahu ja vaikust. Raamatute lugemist ja ilma igasuguste kohustusteta lihtsalt päikese käes lesimist. Boonusena tooksin veel välja seda, et käisime ikkagi ka ühel snorgeldamise tripil ning mina võtsin ühe väga hea massaasi SPA keskuses.


PS! kõik pildid on tehtud telefoniga!

Kommentaare ei ole: