teisipäev, oktoober 18, 2011

Minul oli sünnipäev

Eelmine nädalavahetus oli minudl sünnipäev :) Ja vot ei saanudki 30, vaid sain alles 29 :))
Tiina ütles huvitava mõtte, et tegelikult on aasta enne ümmargust palju suurem ja tähtsam sünnipäev kui ümmargune sünnipäev ise. Hetkel ma seda veel niiväga ei tunne, aga 10 aasta pärast võib selle mõtte juurde tagasi tulla.
Enne sünnipäeva oli Riho Saksamaal ja minu ema ja vanaema siin. Aitasid mul natuke majas korda luua ja andsid mulle võimaluse koristada selliseid kohti, milleks muidu lihtsalt aega ei ole. No näiteks sorteerida mõni kolu täis pappkast ära vms.
Lisaks ostis mu ema meile üles külaliste tuppa uue diivani ja selles vaimus andsime tervele toale palju värskema ilme.
Sünnipäeva pidasin koos Riina pisipoja Robertiga, kes 7. oktoobril 1-aastaseks sai. Nii oli meil kokkulepe, et meie teeme soolase söögi, milleks oli metsseapraad ja Riina toob suus sulava juustutordi.
Pidu oli mõnus ja perekondlik. Kahju, et piltidel kõigil nii mornid näod peas, aga tegelikult oli meeleolu palju meeldivam :)
Ja siis muidugi üllatustest:
kõigepealt muidugi Viljandi rahva poolt tehtud kingitus mulle, milleks oli HTC Desire S. Ma lihtsalt ei suutnud seda kingitust uskuda. Päris mitu hetke olin täielikus segaduses, sest see oli nii ootamatu ja uskumatu. Mul oli väga, väga hea meel.
Ja teiseks see, et Riho kesest pidu uksest sisse astus. Kuna ta oli Saksamaal, siis ottasin ma teda alles esmaspäeval, aga no näe, tuleb suuuuuur lillebukett käes ja ongi nii :))

Väga tore sünnipäev oli! Aitäh kõigile!

Kommentaare ei ole: